Zepsute pralki w domu

Po ślubie, czyli cztery lata temu, przeprowadziłam się do rodzinnego domu mojego męża. Nie było większych problemów, ponieważ my zajmowaliśmy górę, a jego rodzice parter, więc jeśli nie chcieliśmy rozmawiać to nie schodziliśmy na dół i tyle. Jednak muszę przyznać, że moje obawy, co do wspólnego mieszkania, okazały się niepotrzebne.

Co zrobić, kiedy zepsuje się pralka?

naprawa pralek trójmiastoProblem pojawił się wtedy, kiedy mniej więcej w tym samym popsuła się zarówno nam jak i rodzicom Wiktora pralka. To się nazywa pech, prawda? Może dlatego, że był to piątek trzynastego? Tak, na pewno to musiało być to. W każdym razie musieliśmy poszukać kogoś, kto zna się na pralkach, ponieważ ani mój mąż ani teść nie znają się na naprawach pralek. Naprawa pralek trójmiasto, takie hasło widziałam, jak kiedyś przejeżdżam na jakimś skrzyżowaniu. Akurat zatrzymałam się na światłach, więc miałam możliwość zapisać numer telefonu. Dzięki temu w obecnej sytuacji wiedziałam, gdzie mam zadzwonić. Pan, do którego zatelefonowałam o pomoc, okazał się bardzo sympatycznym człowiekiem i bez najmniejszego problemu powiedział, że pojawi się u nas tego samego dnia w godzinach popołudniowych. Ucieszyłam się z tego, ponieważ wiem, że nie każdemu udaje się w miarę szybko naprawić pralki. Przy wyborze firmy, która zajmuje się naprawą pralek należy zwrócić uwagę na opinie, które wyrażają klienci. W sumie jak pralka się zepsuje, to jest straszne utrudnienie, zwłaszcza, jeśli w domu są dzieci. 

Jeśli chodzi o zapłatę za naprawę pralek są bardzo różnorodne, ponieważ usterki bywają różne. Każdego klienta należy zatem wyceniać indywidualnie, ponieważ usterka nie jest równa usterce, co byłoby raczej krzywdzące, gdyby było inaczej. Kwota powinna być adekwatna, co do rodzaju usterki w pralce.