Wyjazd na urlop z dzieckiem

 

W tym roku z mężem doszliśmy do wniosku, że jest to już ten moment kiedy możemy na urlop pojechać razem z dzieckiem. Tak naprawdę przez ostatnie trzy lata to podczas jakiegokolwiek wolnego odwiedzaliśmy tylko jedną lub drugą babcię.

Wyjazd do hotelu przystosowanego dla rodzin z dziećmi

hotel przyjazny rodzinieA córka jest już na tyle duża, że uważam, że mogłaby gdzieś z nami jechać i jeszcze do tego dobrze się bawić. Bo ona uwielbia teraz poznawać nowe miejsca. zresztą mam nadzieję, że mogłaby poznać też jakieś nowe dzieci co byłoby dla niej także dużą atrakcją. Musieliśmy tylko znaleźć taki hotel przyjazny rodzinie, który byłby przystosowany do pobytu rodzin z dziećmi. Na szczęście jak się okazuje jest dużo takich miejsc. Byłam też zaskoczona w jaki sposób są one przystosowane. Na przykład w pokojach znajdują się łóżeczka dziecięce a także krzesełka do karmienia. Jest też specjalna pościel dla dzieci i ręczniki. A co najważniejsze w takich hotelach jest sala zabaw wewnątrz a także plac zabaw bardzo dobrze wyposażony, z którego mogą korzystać dzieci w różnym wieku. Do tego w restauracji hotelowej jest też specjalnie przygotowane menu dla dzieci. Stwierdziłam więc, że nie ma się nad czym zastanawiać. Bo nawet gdy nie będzie pogody i będziemy musieli zostać w hotelu to nasze dziecko nie będzie się na pewno nudziło. Zdecydowaliśmy się więc z mężem zarezerwować taki pobyt na dziesięć dni. Uważałam, że jest to odpowiednio dużo czasu żeby odpocząć i pozwiedzać okolicę.

A koszt takiego pobytu jest porównywalny do jakiegokolwiek hotelu. Nie był więc zbyt wygórowany. Uważam, że praktycznie każda rodzina mogłaby pozwolić sobie na taki wyjazd. My byliśmy naprawdę bardzo zadowoleni. Zresztą nasza córka tak samo była bardzo szczęśliwa, że mogła tam przebywać.I myślę, że za rok wrócimy w to samo miejsce.