Wygarnie na aukcji internetowej naszyjnika ze srebra

Byłam ogromną fanką aukcji internetowych, gdzie mogłam dosłownie za grosze kupić masę fajnych rzeczy. Miałam zawsze ustaloną górną granicę, której nigdy nie przekraczałam. Wiedziałam jaką sumę chciałam wydać i tego się trzymałam. Zakupy dzięki temu robiłam rozsądnie.

Niski koszt zakupu naszyjnika z bursztynem 

naszyjnik z bursztynem w srebrzeNa portalach aukcyjnych w internecie bywałam codziennie. Miałam nawet ustawione powiadomienia, jak pojawiły się nowości w moich ulubionych kategoriach. Głównie interesowałam się srebrną biżuterią i takich okazji wypatrywałam najchętniej. Kiedy ktoś wystawił na sprzedaż piękny i praktycznie nowy naszyjnik z bursztynem w srebrze, to musiałam go mieć. Aukcja rozpoczynała się od symbolicznej złotówki, wiedziałam jednak, że będzie wielu chętnych i cena będzie wyższa. Naszyjnik mi się spodobał a nie miałam jeszcze żadnej biżuterii z bursztynem i zdecydowałam się zawalczyć o wygranie tej aukcji. Oczywiście ustawiłam sobie granicę kwotową. Aukcję śledziłam codziennie. Kilka osób licytowało naszyjnik ze srebra, co mnie nie dziwiło, bo był piękny. W dniu, kiedy aukcja się kończyła, byłam pewna, że wygram tę aukcję. Tak też się stało. Za naszyjnik zapłaciłam od razu i byłam podekscytowana. W weekend zostałam zaproszona na imprezę do kumpeli i zamierzałam założyć ten naszyjnik do sukienki. Naszyjnik był bardzo elegancki i wiedziałam, że wszystkie moje koleżanki zwrócą na niego uwagę. Udało mi się go kupić w niskiej cenie, gdyż na szczęście nikt mnie nie przelicytował.

Naszyjnik dostałam po dwóch dniach. Sprzedawca błyskawicznie zrealizował wysyłkę, ale to ja zapłaciłam natychmiast i to zadecydowało o czasie realizacji. Naszyjnik dotarł do mnie w eleganckim opakowaniu a przesyłka była odpowiednio zabezpieczona. Byłam zadowolona.