W ogrodzie miałam spa

 

Działka budowlana, którą kupiłam była duża i dzięki temu mogłam pozwolić sobie na duży ogród. Co prawda nie hodowałam żadnych warzyw czy owoców a rosły w moim ogrodzie jedynie kwiaty, które co roku sadziłam. Zapragnęłam jednak dać sobie odrobinę luksusu.

Ogród z dużym spa

duże spa ogrodoweByłam bogatą kobietą i mogłam sobie pozwolić na więcej niż inni. Dlatego też właśnie zdecydowałam się zainwestować w duże spa ogrodowe, o którym myślałam już od jakiegoś czasu. Uwielbiałam korzystać ze spa, ale nie zawsze miałam czas, by jeździć do miasta. Dlatego zdecydowałam się zafundować sobie taki luksus na terenie swojej posesji. W zasadzie to nie miałam pojęcia czy w ogrodzie były warunki, aby takie spa powstało i dlatego skontaktowałam się z doradcą, który miał dla mnie wszystko załatwić. Znalazł dla mnie firmę, która zajmowała się montażem spa i nawet przysłał do mnie człowieka, który ocenił, czy ogród spełniał wszystkie wymagane warunki. Kiedy wszystko zostało zaakceptowane to byłam zadowolona, bo mój plan mogłam w końcu wdrożyć w życie. Zleciłam budowę spa i cierpliwie czekałam aż prace zostaną zakończone. Byłam tym wszystkim tak podekscytowana, że zadzwoniłam do swojej przyjaciółki, by o wszystkim jej opowiedzieć. Okazało się, że na weekend przylatywała do kraju i od razu zaprosiłam ją do siebie. Musiała ze mną skorzystać z mojego ogrodowego spa jako pierwsza. Pracownicy w szybkim tempie zamontowali mi w ogrodzie spa i wszystko wyglądało dokładnie tak jak chciałam.

Korzystanie ze spa w ogrodzie było szalenie przyjemnym doświadczeniem. Przyjaciółka, która mnie odwiedziła przyznała, że nie każdy mógł sobie pozwolić na taki luksus. Ostatecznie doszłam do wniosku, że to nie była wcale taka droga inwestycja i wielu mogło sobie pozwolić na takie spa.