Tani fotograf ślubny

Fotografia to hobby, którym pasjonuje się bardzo dużo ludzi zarówno w Polsce, jak i na świecie. Jest to także moja wielka pasja, którą zajmuję się od wielu lat. Mimo to, nadal uważam się za amatora. Jest to jednak część mojego życia, któremu poświęcam bardzo dużo swojego czasu. Od kilku miesięcy podszedłem jednak poważniej do tematu, oferując swoje usługi w Internecie. Zacząłem bowiem wykonywać sesje ślubne. 

Niedrogie usługi poznańskiego fotografa ślubnego

niedrogi fotograf ślubny z PoznaniaJako, że mimo, iż uważam się za osobę doświadczoną i pełną świetnych pomysłów, nadal jestem amatorem. Nie mam wykształcenia w kierunku fotografii. Mam na koncie parę kursów, ale w większości i tak jestem samoukiem. Dlatego też w Internecie przedstawiam się jako niedrogi fotograf ślubny z Poznania. Swoją ofertę kieruję ludziom, którzy nie chcą wydać grubych pieniędzy na fotografa, który może pochwalić się dyplom oraz wieloma certyfikatami. Podczas sesji wykazuję się dużą kreatywnością oraz zapewniam miłą, luźną atmosferę. Nie buduję dystansu oraz nie stresuję nowożeńców. Podczas sesji kreuję się na ich dobrego, starego znajomego, ciągle z nimi rozmawiając na różne niezobowiązujące tematy, przy okazji robiąc im zdjęcia. Dotychczas ta strategia sprawdzała się doskonale i zamierzam ją w przyszłości rozwijać. Uważam, że luz na planie jest najbardziej wartościowy, ponieważ jest on gwarantem owocnej współpracy i koniec końców – świetnych zdjęć.

Bardzo się cieszę, że są chętni na nawiązanie współpracy ze mną. Dzięki oferowanym cenom jestem bardzo konkurencyjny. Obcowanie z ludźmi szczęśliwymi i przepełnionymi dobrą energią oddziałuje również na mnie. Dzięki temu zawsze jestem pozytywnie nastawiony do życia. Sądzę, że w tej sytuacji doskonale sprawdza się powiedzenie – z jakim przystajesz, takim się stajesz.