Potrzebuję kompletu biżuterii na ślub

 

W listopadzie biorę z Łukaszem ślub i mam już prawie wszystko załatwione. Sukienkę kupiłam jakiś czas temu. Mimo, iż bierzemy ślub cywilny to będę miała białą sukienkę. Mam nawet buty dobrane i granatowy pas atłasowy, który pięknie się prezentuje.

Znalazłam piękną biżuterię ślubną

komplet biżuterii ślubnejPotrzebny był mi jeszcze komplet biżuterii ślubnej, ale póki co nie znalazłam w sklepie nic interesującego. Byłam chyba w każdym sklepie w naszym mieście i nic nie wpadło mi w oko. Jak zaś wpadło to ceny były bardzo wysokie. Mamy ograniczony budżet na wydatki ślubne i staram się znaleźć coś taniego. Zajrzałam na stronę internetową, na której odbywają się różne aukcje. Można tam kupić prawie wszystko i byłam przekonana, ze taki komplet biżuterii ślubnej również będzie dostępny. Chciałam srebro z kolorem granatowym. Będzie idealnie pasował do mojego całego ubioru. Zaczęłam przeglądać strony i trafiłam na piękny komplet biżuterii ślubnej, który nie dość, że był tani to na dodatek spełniał wszystkie moje oczekiwania. Komplet składał się z kolczyków, bransoletki oraz wisiorka na łańcuszku. Wszystko było bardzo delikatne i z klasą. To idealny zestaw na wesele. Od razu zawołałam Łukasza, żeby pokazać mu co znalazłam. Ten komplet biżuterii ślubnej bardzo mu się spodobał i przyznał, że na pewno wszystko będzie mi idealnie pasowało. Dokonałam zakupów i wybrałam najtańszą przesyłkę. W sklepie to za całość pewnie kupiłabym tylko kolczyki. To były bardzo udane zakupy i jestem szalenie zadowolona, że udało mi się coś znaleźć.

Kiedy przyszła przesyłka z biżuterią to byłam zachwycona. Wygląda o niebo lepiej niż w internecie. Od razu ją przymierzyłam i wszystko pasowało idealnie. Teraz to już mam wszystko przygotowane i nie muszę się za niczym więcej rozglądać.