Ozdoby świąteczne – kule śnieżne

Kiedy zbliża się czas świąt Bożego Narodzenia zaczynamy poszukiwać klimatycznych dodatków do dekoracji mieszkania. Warto również pomyśleć wcześniej o prezentach dla rodziny oraz znajomych. Piękne bożonarodzeniowe tradycje widoczne są w wielu ozdobach.

Urok kul śnieżnych z pozytywką

kula śnieżna z pozytywkąPrzed świętami, w sklepach pojawiają się przepiękne dekoracyjne drobiazgi. Są to różnego rodzaju girlandy i ozdobne łańcuchy, figurki i nowoczesne stroiki – możemy wybierać do woli. Wszystkie ozdoby zachwycają kolorami i oryginalnym wykonaniem, różnorodnością wzorów. Bardzo ciekawą formą dekoracji lub pomysłem na prezent jest kula śnieżna z pozytywką. Taki piękny drobiazg może być upominkiem zarówno dla dziecka jak i osoby dorosłej – wszyscy przecież lubimy niespodzianki i oryginalne ozdoby. Na czym polega fenomen kul śnieżnych? Na ozdobnej podstawie osadzona została kula wodna z połyskującymi płatkami śniegu. Wystarczy odrobinę poruszyć kulą, a w mgnieniu oka zobaczymy piękną aranżację z padającym śniegiem. W środku kuli, oprócz śniegu umieszczane są rozmaite tematyczne figurki – bałwanki, aniołki, Mikołaje. Piękna kolorystyka i niezwykle efektowne wykonanie tworzą harmonijną całość. Dodatkową atrakcję przy kulach śnieżnych powodują pozytywki – świąteczna melodia rozbrzmiewa w całym domu, tworząc przytulny i nastrojowy klimat. Efektowna kula śnieżna, ustawiona w wyeksponowanym miejscu, wprowadzi niepowtarzalną atmosferę do niejednej aranżacji, wywołując uśmiechy na twarzach domowników.

Wielokrotnie nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak dekoracyjne szczegóły mogą wpływać na ładną aranżację i klimatyczny nastrój. Ozdobne drobiazgi, z dźwiękowymi efektami na dodatek, to piękny akcent w świątecznej dekoracji domu. Takie kule z pozytywkami wprowadzają niezwykły klimat.