Obuwie profilaktyczne córki

Uważam, że obuwie profilaktyczne powinno nosić każde dziecko. Jednakże wiele rodziców nawet nie zdaje sobie sprawy, że kupno taniego i niedostosowanego do stopy dziecka obuwia sprawia, że nasza pociesza może potem mieć problemy ze schorzeniami stóp. Lekkie deformacje stóp u dzieci często są właśnie wynikiem źle dobranych butów.

Buty profilaktyczne Memo są dobrej jakości

obuwie profilaktyczne memoMoja córka ma obecnie trzy pary obuwia profilaktycznego, które nosi i każda z par jest z innej firmy. Moim faworytem jednak jest obuwie profilaktyczne Memo. Tego producenta butów lubię najbardziej za bardzo ładny dizajn butów i za dobry stosunek jakości butów do ich ceny. Każdy kto kupuje dziecko obudowie profilaktyczne czy też ortopedyczne wie, że jest to dość spory wydatek. W szczególności jeżeli pod uwagę weźmie się to jak szybko stopa dziecka rośnie przez co takie buty po kilku miesiącach nie nadają się już do noszenia. Jednakże moim zdaniem mimo wysokich kosztów i tak warto jest inwestować w profilaktyczne obuwie dla dzieci. Jako, że zbliża się zima kupiłam ostatnio córce buty zimowe z firmy Memo. Oczywiście profilaktyczne buty. Są one w większym rozmiarze niż buty, które nosi teraz ale jej noga rośnie bardzo szybko, poza tym zimą nosi ona grubsze skarpetki. Zimowe buty nie dosyć, że były na promocji to jeszcze są w ulubionym kolorze córki czyli czerwonym. Po bokach buty mają nadrukowane urocze kotki, które strasznie spodobały się mojej córce.

Uważam, że dbanie o zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka jest najważniejszy. Dlatego dla swojej córki kupuję ubrania wysokiej jakości i dbam o to by nosiła buty profilaktyczne. Nie chcę by miała ona w przyszłości problemy ze stopami i postawą, więc dbam o takie rzeczy teraz. Wiadome jest, że lepiej jest zapobiegać zamiast leczyć.