Mój sklep z sukienkami

Już od dwudziestu lat zajmuję się modą. Najpierw studiowałam projektowanie ubioru, a potem otworzyłam własny sklep z ubraniami. Początkowo sprzedawałam ubrania męskie i damskie w małym butiku osiedlowym. Obecnie prowadzę własny sklep z sukienkami koktajlowymi, któremu poświęcam całą siebie. Dbam o to by mój biznes ciągle się rozwijał i zdobywał nowych klientów.

Sprzedaję też sukienki koktajlowe projektantów

sklep z sukienkami koktajlowymiDbam o to by mój sklep z sukienkami koktajlowymi oprócz sukienek, które są przystępne cenowo dla przeciętnej kobiety miał też w swoim asortymencie suknie bardzo wyjątkowe, takie które zostały uszyte przez młodych, zdolnych projektantów. Bardzo zależy mi na tym by wspierać utalentowanych ludzi, którzy nie zdobyli jeszcze dużej popularności w świecie mody. Moją ulubioną projektantką jest dziewczyna, która nadal studiuje na Akademii Sztuk Pięknych. Jej projekty są po prostu piękne – są bogate w zdobienia, szczególnie w kamienie i hafty, a jednocześnie jej sukienki mają w sobie pewną lekkość. Moją ulubioną sukienką tej projektantki, którą kupiłam swojej córce w prezencie na 25-te urodziny jest piękna zwiewna sukienka o długości do kolana. Jest ona w jasnym, beżowym kolorze ale ozdabiają ją piękne hafty kwiatów, głównie w kolorach czerwonym i chabrowym. Na dole sukienki doszyte są delikatne falbanki, które sprawiają, że sukienka ta jednocześnie jest bardzo kobieca ale i dziewczęca. Idealnie pasuje do mojej córki, która po prostu uwielbia ją tak samo jak ja i pięknie w niej wygląda.

Sklep z sukienkami koktajlowymi prowadzę już bardzo długo i jak na razie cały czas idzie mi bardzo dobrze. Myślę, że to dlatego, że zwracam dużą uwagę na towary, które sprzedaję. Wszystko w moim sklepie musi być najlepszej jakości, również jego obsługa. Sklep traktuję jak moje drugie dziecko.