Jestem zadowolona z lampy do paznokci

Od dłuższego czasu robię znajomym, kuzynkom a także chętnym osobom paznokcie hybrydowe. Jakiś czas temu zdecydowałam się na kurs i dzięki temu mogę w domu wykonywać takie usługi. Sporo dzięki temu zarabiam i bardzo się cieszę, że mam tyle zadowolonych klientek, które chętnie do mnie wracają. 

Zamówiłam nową lampę

profesjonalna lampa do paznokci hybrydowychWszystkie kosmetyki, które używam w trakcie wykonywania manicure są bardzo wysokiej jakości. Współpracuję ze znanymi firmami od których zamawiam najlepszy towar. Mam już spore doświadczenie w branży i wiem z jakich kosmetyków warto korzystać. Zależy mi na zadowoleniu moich klientek a lakiery jakich używam dostarczają dużo radości. Jakiś czas temu postanowiłam zamówić sobie także nową lampę. Ta, z której do tej pory korzystałam była już dosyć stara. Profesjonalna lampa do paznokci hybrydowych, którą wybrałam była w dobrej cenie. Udało mi się ją zamówić w sklepie internetowym. kurier dostarczył mi ją wczoraj. Od razu ją rozpakowałam i miałam możliwość wypróbowania jej przy mojej siostrze. Iza zdecydowała się na wykonanie paznokci na imprezę firmową na którą się wybierała. Dobrałyśmy odpowiednie kolor lakieru do kreacji, którą planowała założyć. Lampa była bardzo dobra. Mogłam spokojnie z niej korzystać w trakcie przygotowywania manicure. Paznokcie zostały wykonane bardzo solidnie. Lampa mi przy tym pomogła. dzięki niej lakier nie będzie się kruszył bo został odpowiednio utwardzony. Lampa szybko się nagrzewa i sama pilnuje czasu, który został przeze mnie nastawiony. Nie musiałam kontrolować tego i wyłączać jej w trakcie zabiegu.

Cieszę się, że udało mi się dokonać dobrego zakupu. Na pewno będę zamawiać jeszcze inne rzeczy z tego sklepu internetowego. Mam już nawet przygotowana listę rzeczy, które na pewno mi się przydadzą w trakcie mojej pracy.