Hej wesele!

Jedna z najważniejszych uroczystości w życiu zbliża się wielkimi krokami, a przygotowania do wesela idą pełną parą to znaczy, że dom weselny został już wybrany. To właśnie tam bawić się będą osoby z najbliższej rodziny oraz liczni goście. Tam, przy dźwiękach ulubionej muzyki będą tańczyć, spożywać posiłki oraz wznosić toasty za zdrowie państwa młodych.

slubKażdy dom weselny ma jedną bądź kilka sal, w których można urządzić niezapomnianą imprezę weselną. Wybór sali zależy głównie od ilości zaproszonych gości – tu liczy się wielkość przestrzeni, na której będzie można oddać się tańcom. Nie do przecenienia są także możliwości pomieszczeń. Sala weselna z noclegiem Warszawa bowiem musi być wyposażona w klimatyzację o odpowiedniej mocy – tylko ta zapewnić może pełen komfort zabawy. Sala powinna stwarzać warunki różnorodnego ustawienia stołów i stolików – tak, by sprostać wymaganiom i upodobaniom państwa młodych. Przestrzeń powinna być też dość wysoka – nigdy nie wiadomo, czy podczas zabawy goście nie zechcą kogoś podrzucić do góry. No i najważniejsze – sala musi być bogato oświetlona i posiadać solidne nagłośnienie – kto bowiem chciałby bawić się na weselu podczas którego niewiele słychać?

Organizatorzy wesela nierzadko decydują się na mniejszą salę, chcąc urządzić przyjęcie bardziej kameralne. W takim przypadku idealnie sprawdzi się sala bankietowa – mniejsza, mniej kosztowna i często bardziej dostępna (pod względem terminu uroczystości). W niej także z powodzeniem można zorganizować miejsce zarówno do siedzenia i spożywania posiłków, jak i do tańczenia. Konieczne jest również specjalnie wydzielone miejsce dla zespołu bądź orkiestry lub dj’a. Muzyka na żywo to jeden z warunków uatrakcyjniających imprezę weselną.

Wesele powinno być jedną z najbardziej niezapomnianych imprez w życiu – dlatego tak ważna jest dbałość o każdy szczegół przy jego planowaniu.