Cukiernia z tarasem kompozytowym

Często z moimi przyjaciółkami spotykamy się na mieście, by sobie poplotkować, omówić ważne sprawy, po prostu się spotkać i pobyć w swoim towarzystwie. To ważne by mieć kogoś takiego przy sobie, komu można się zwierzyć z każdych problemów oraz można liczyć na kogoś w każdej sytuacji.

Cukiernia ma aż dwa tarasy kompozytowe

tarasy kompozytoweJa z moimi trzema przyjaciółkami znamy się z czasów studenckich. Zawsze trzymałyśmy się razem i zawsze się wspierałyśmy bez względu na nasze osobiste problemy. Czasami spotykamy się w parku, by zaczerpnąć świeżego powietrza, albo jak jesteśmy głodne to idziemy do restauracji albo jak mamy ochotę na coś słodkiego to idziemy do naszej ulubionej cukierni, gdzie możemy zjeść bardzo dobre ciastka i napić się wspaniałej w smaku kawy świeżo parzonej z mielonych ziaren kawy. Latem idąc do cukierni zawsze przesiadujemy na tarasie tej cukierni. Bardzo mi się ten taras podoba, moim przyjaciółką też. Jest tam wyjątkowa deska tarasowa z egzotycznego drzewa, nazwy teraz akurat nie pamiętam, ale przy okazji będąc tam to zapytam sprzedawcę jakie to drzewo. Cukiernia ta ma dwa tarasy kompozytowe, jeden z nich znajduje się na piętrze, z którego można podziwiać panoramę miasta, a drugi znajduje się na parterze.

Zazwyczaj siadamy na tarasie na piętrze, by móc swobodnie porozmawiać. Rzadko na nasze spotkania zabieramy swoje dzieci, często je zostawiamy pod opieką niani, albo dziadków, a jak nie mamy wyjścia to wtedy zabieramy je do parku, one się bawią na placu zabaw, a my sobie siedzimy na ławkach oraz rozmawiamy.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem twinson24.pl/pl/i/TARASY/21