Ciepła bluza dla fanów skateboardingu

 

Wraz z nadejściem listopada pojawiły się również zimniejsze poranki. Aby uchronić się od przemarznięcia w drodze do pracy, warto zaopatrzyć się w cieplejsze ubrania. Jako, że jestem osobą dość leniwą postanowiłam zakupić je korzystając ze sklepu internetowego. Szukając ciekawych pozycji zasięgnęłam porady internatów.

Nowa bluza marki Trasher

Thrasher - ciepła bluzaPrzeglądając blogi zauważyłam, że ostatnimi czasy bardzo dużą popularnością cieszą się ubrania firmy Trasher. Po wpisaniu w wyszukiwarkę sklepu internetowego frazy: Thrasher – ciepła bluza, moim oczom ukazało się wiele ciekawych i oryginalnych stylizacji. Trasher bardzo dobrze wpisuje się w mój nieco skateboardowy styl, nie ograniczając jednak moich możliwości łączenia ubrań i bawienia się modą. Szczególnie spodobała mi się szara bluza, z ciekawym nadrukiem w płomieniach, która wyglądała na wygodną i ciepłą. Przeglądając najnowsze wydarzenia ze świata show-biznesu zauważyłam, że w podobnej stylizacji pokazuje się Rihanna. Wtedy wiedziałam już, że chcę ją mieć! Zamówiłam również kilka innych, aby móc stworzyć kilka oryginalnych outfitów. Ubrania dotarły do mnie dziś rano i jestem bardzo zadowolona. Bluzy wyglądają dokładnie jak na zdjęciach, są ciepłe i bardzo komfortowo się w nich czuję. Jedną z nich wybrałam w nieco większym rozmiarze i był to bardzo dobry ruch, ponieważ mogę ją nosić jako tunikę. Już nie mogę się doczekać wyjścia w niej na pierwszy trening z deską skateboardową. Choć nie wiem jeszcze czy  ciepła bluza to dobry pomysł na zajęcia wewnątrz ogrzewanej sali.

Z pewnością jest to ciekawy pomysł na wyróżnienie się jesienią z tłumu, jednocześnie nie rzucając się natarczywie w oczy. Najprawdopodobniej zostanę stałą klientką marki Trasher. Pozostało mi jednak zapoznać się z historią firmy, ponieważ niestety nigdy nie czytałam ich magazynu.