Oryginalne sposoby wywoływania zdjęć

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z fotografią nie sądziłam, że kiedykolwiek będę chciała wywoływać swoje zdjęcia i to w tak różnorodny sposób. Nie miałam także pojęcia, do jak kreatywnej zabawy mogą zachęcić mnie różne opcje wywoływania fotografii.

Niebanalne wywoływanie zdjęć

odbitki zdjęć - onlineKiedy tylko kupiłam swój nowy telefon ze świetnym aparatem fotograficznym, od razu zafascynowałam się fotografią. Uczyłam się różnorodnych technik, inspirowałam najlepszymi artystami, a przede wszystkim wyciągałam wnioski z własnych błędów. To sprawiło, że po niedługim zasie moimi fotografiami zaczęła zachwycać się nie tylko rodzina, ale również przyjaciele, znajomi, a nawet obce osoby w internecie. Wtedy postanowiłam, że zrobię odbitki zdjęć – online. Z początku chciałam je wywołać w standardowym formacie, lecz na stronie firmy zajmującej się wywoływaniem zdjęć, znalazłam nie tylko opcję tradycyjnych odbitek foto, ale także możliwość wywołania fotografii na naprawdę różnych przedmiotach. Nie były to tylko słynne poduszki ze zdjęciem, czy kubki, ale naprawdę multum rzeczy. Do wyboru było między innymi wywołanie fotografii na misiu, w formie etui na telefon, jako podkładka pod myszkę, okładka na zeszyt, a nawet w formie zegara na ścianę czy śnieżnej kuli! Nie mogłam wyjść z podziwu jak wiele przedmiotów i to codziennego użytku można dzisiaj ozdobić swoją własną fotografią. Stwierdziłam, że skoro moje zdjęcia podobają się bliskim, znalazłam świetny sposób na obdarowanie oryginalnymi prezentami przyozdobionymi moimi zdjęciami!

Postanowiłam jednak nie iść na łatwiznę i nie wywoływać w takiej formie już gotowych zdjęć, lecz stworzyć nowe właśnie pod konkretną formę nadruku. Opcje tak wszechstronnego wywoływania fotografii pobudziły we mnie kreatywność i sprawiły, że nigdy wcześniej tak świetnie się nie bawiłam przygotowując dla moich bliskich prezenty.